GP LED Filament kronepære, E14, DIM, 5 W (40 W), 470 lm, 778166-LDCE1
SKU 472107
Beskrivelse
GP LED Filament kronepære ser ut som en vanlig klassisk glødepære med glødetråd, men den har en ny innovativ filamentteknologi. Med sine tettpakkede LED-chips som sitter på filamenttrådene, er den dessuten helt rundstrålende og kan derfor med fordel brukes der lyskilden blir helt synlig. Mini Candle passer som aksentbelysning for å skape stemningsfulle lyspunkter.
| Sokkel | E14 |
|---|---|
| Fargetemperatur (K) | 2700K |
| Type | Krone |
| Dimbar | Ja |
| Energiklasse | E |
| Livslengde batteri | 15000 |
| Lysstyrke (lm) | 470 |
| Effekt (watt) | 5,0 |
| Tilsvarer (Watt) | 40W |
| Display Lumen Range | 201 |
| Display Watts | 5W |
| Statistikknummer | 8539520000 |
| Nobb nummer | 56271195 |
| Varemerke | GP |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Emballasje | ST | 1-P | INKRT | EXKRT |
|---|---|---|---|---|
| Antall stykker/enhet | 1 | 1 | 8 | 48 |
| Bruttovekt (kg) | 0.05625 | 0.052 | 0.417 | 2.7 |
| Nettovekt (kg) | 0.015 | 0.013 | 0.104 | 0.72 |
| Bruttovolum (m3) | 0.00085 | 0.04079 | ||
| Nettvolum (m3) | ||||
| Lengde (mm) | 50 | 190 | 568 | |
| Høyde (mm) | 120 | 120 | 135 | 241 |
| Bredde (mm) | 140 | 140 | 175 | 298 |
| EAN-kode | 4895149078166 | 4895149078524 | 4895149078883 |